İşinize Yarayacak 6 Wordpress Eklentisi  

  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 1 sene önce
Gönderiler: 6
25/08/2018 8:13 am  

WPForms – Formlar
Yeni başlayanlar için en önemli eklentilerden olan WPForms – Formlar sürükle bırak özelliği ile iletişim formları, e-posta abonelik formları, sipariş formları, ödeme ve istek formları gibi bir çok özeliği içerisinde barındırmaktadır.

 

Sucuri – Güvenlik
Benim sitemle kim uğracak demeyin, siteniz fark edildiğinde yükselişe geçince rakipleriniz tarafından anlaşılır hale gelecektir websiteniz, işte bu durumda Sucuri – Güvenlik eklentisi imdadınıza yetişiyor. Sunucuları fazla yorulmadan olası saldırıları tespit eder ve güvenlik önlemleri almanızı sağlar. Farketmeseniz bile 24 saat yapılan saldırıları kayıt eder.

AdSanity – Reklam ekleme
Kafa karıştıran kod satırları ve sayfalarla uğraşmadan kodlarınızı yerleştirip, alanları seçerek reklamlarınızı yayınlayan AdSanity – Reklam ekleme, sürekli güncellenen başarılı eklentiler arasında yer almaktadır. En önemsi kendi sayacı olmasıdır.  Reklamlarınız kaç kere görüntülendi, kaç kişi tıkladı gibi ayrıntılarıda görebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği ile reklamların başlama ve bitiş süresinide belirleyebilirsiniz.

Display Widgets – Özelleştirilebilir Bileşen Alanları

Bu eklenti ile Wordpress sitenizde eklediğiniz bazı bileşenlerin her sayfada çıkmasını istemiyorsanız, Display Widgets – Özelleştirilebilir Bileşen Alanları eklentisiyle gizlenmesini istediğiniz sayfalarda çok kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz.

Affiliate Links Management – Satış Ortaklığı Sistemi
Satış ortaklığı kurarak internet gelirinizi paylaşıp, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Bunu yapmak için ortaklarınızın işlemleri takip edebilecek bir alt yapınız olması gerekiyor. Sistemi sıfırdan oluşturmak oldukça zor ve masraflıyken Affiliate Links Management – Satış Ortaklığı Sistemi eklentisi, birkaç kurulum ayarla birlikte Wordpress sitenizde satış ortaklığı sistemini kurmanızı sağlar. Linklerin takibini yaparak hatalı URL bildirir. Ortaklarınızın verileri takip etmenesini sağlar.

Hide My WP – WordPress Bilgileri Gizleme
Özgün bir tema buldunuz veya temasını kendiniz yaptınız bir Wordpress web sitesi kurdunuz için kullandığınız sistemin Wordpress olduğunu gizlemek istiyorsunuz. WordPress bilgilerini kod yapılarından temizleyen Hide My WP eklentisi sizin işinize yardım edecektir. Eklerle birlikte Wordpress sitenizde bulanan tüm dosya uzantılarını gizleyecektir.

Wordpress eklentilerinizi ihtiyaçlarınız durumunda kullanmanızı tavsiye ederiz. Eklentilerizin sayıları arttıkça websiteniz biraz daha yavaşlayabilir.

Umarım işinize yarar.
Kolay gelsin.


Alıntı
Share:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •